ShareFleet

Różne modele biznesowe ekonomii współdzielenia. Wybierz odpowiednią aplikację.


Usługi

Pojazdy

Branże

Wdrożenia

elektryczne i spalinowe

osobowe, dostawcze, ciężarowe

łodzie żaglowe i motorowe

CFM - zarządzanie flotą

FMCG - produkty szybkozbywalne

SME - małe i średnie firmy

spółki i korporacje

farmaceutyka

transport towarów

usługi kurierskie

przewóz osób

firmy wynajmu pojazdów

biurowce i osiedla mieszkaniowe

importerzy i dealerzy samochodów

urzędy administracji państwowej

Poznaj Usługi
ShareFleet


ShareFleetCorpo

system dedykowany firmom, które chcą współdzielić samochody służbowe wśród swoich pracowników (carsharing poolowy)


ShareFleetRent

system dedykowany dla wypożyczalni, salonów i serwisów samochodowych które chcą udostępniać swoje pojazdy, za pomocą aplikacji mobilnej


ShareFleetHub

system dedykowany podmiotom, które chcą stworzyć “Hub Mobilności” - udostępniają swoim klientom samochody, skutery, rowery oraz hulajnogi, w ramach kompleksowej obsługi biurowca lub osiedla mieszkaniowego


ShareFleetCity

system dedykowany firmom, które chcą świadczyć usługi ogólnodostępnego sharingu miejskiego (samochody, skutery, rowery, hulajnogi) w modelu free floating i w modelu bazowym

Dodatkowe Korzyści

wzrost efektywności wykorzystania pojazdów i zmniejszenie kosztów użytkowania floty

zwiększenie mobilności użytkowników z wykorzystaniem nowoczesnych środków transportu tj. hulajnóg, rowerów i samochodów elektrycznych

bezobsługowy wynajem pojazdów, zwiększający bezpieczeństwo użytkowania

ShareFleetHub
Wdrożenie dla Subaru

W 2021 roku, na potrzeby Subaru Import Polska, wdrożyliśmy dedykowany system, służący do wynajmu i zarządzania pojazdami demonstracyjnymi, w oparciu o usługę z sektora sharing economy.

Urządzenia Keratronik, poprzez wykorzystanie zaawansowanych algorytmów monitorujących statusy pojazdu, w połączeniu z funkcjonalnościami oprogramowania administracyjnego, pozwalają na obsłużenie kompleksowego procesu rezerwacji oraz przebiegu jazd testowych danego samochodu.

Cały proces rezerwacji, otwierania oraz zamykania pojazdu jest intuicyjny i odbywa się za pomocą aplikacji (iOS oraz Android). Oprogramowanie, poprzez rozbudowany zakres monitorowanych sygnałów oraz system ankiet, na bieżąco czuwa nad parametrami eksploatacyjnymi pojazdu oraz umożliwia klientowi zgłaszanie uwag dotyczących testowanego samochodu.

Autorskie oprogramowanie Keratronik, zarówno w odniesieniu do aplikacji mobilnej jak i panelu administracyjnego, pozwala na kompleksowe świadczenie usług dla pojazdów demonstracyjnych, w oparciu o bazowy model wypożyczeń.
Zastosowanie niniejszego sposobu zarządzania procesem, ogranicza miejsca rozpoczęcia i zakończenia procesu wynajmu testowanego modelu samochodu, do konkretnej lokalizacji.
Powyższa funkcjonalność umożliwia realizację kompleksowej prezentacji i testów, bez konieczności bezpośredniego kontaktu pracownika z potencjalnym klientem.

ShareFleetCorpo
Wdrożenie dla Orange

W 2019 roku, przy współpracy z Prime Car Management SA, na potrzeby Orange Polska SA, wdrożyliśmy dedykowany system bazowy, służący do wynajmu i zarządzania pojazdami poolowymi. Proces rezerwacji realizowany jest przy wykorzystaniu aplikacji mobilnej oraz kalendarza rezerwacji.

Urządzenia Keratronik zostały zainstalowane w blisko 170 pojazdach klienta, zastępując około 500 samochodów służbowych, przypisanych do konkretnych pracowników.

Jedną z zaoferowanych funkcjonalności systemu, jest możliwość realizowania przez pracowników, odpłatnych (preferencyjne stawki) jazd prywatnych. Takie sposób użytkowania cieszy się duża popularnością, szczególnie przy wypożyczeniach weekendowych, minimalizując jednocześnie koszty utrzymania floty.

Statusy pojazdów (zarezerwowany, wynajęty, wyłączony z eksploatacji) widoczne są dla administratora, przy wykorzystaniu aplikacji z uprawnieniami administracyjnymi, która to aplikacja umożliwia jednocześnie, monitorowanie online, parametrów eksploatacyjnych floty. Szczególnym zainteresowaniem osób zarządzających, cieszy się moduł Style Jazdy, pozwalający miedzy innymi na tworzenie rankingów kierowców oraz wskazywanie składowych eksploatacji pojazdu, wymagających poprawy.

Autorskie oprogramowanie Keratronik, pozwala na kompleksowe świadczenie usług wynajmu dla pojazdów poolowych, bazując na modelu współdzielenia w ramach jednej firmy, w wielu bazach będących miejscami rozpoczynania i/lub kończenia wypożyczenia samochodu.

Zastosowanie niniejszego sposobu zarządzania samochodami, zwiększa rentowność floty przy jednoczesnym poszerzeniu jej dostępności dla pracowników.

ShareFleetCity
Wdrożenie dla Easyshare

W 2018 roku, na potrzeby EasyShare, wdrożyliśmy zaawansowany system, dedykowany do projektów carsharingu miejskiego. Urządzenia z unikalnym sposobem komunikacji z pojazdem za pomocą technologii bluetooth, zostały zainstalowane w ponad 200 pojazdach klienta.

W kolejnym kroku, aplikacja do wynajmu pojazdów na minuty, została wzbogacona o funkcje wynajmu sal konferencyjnych, co-workingowych oraz apartamentów.

Dodana zasłała również możliwość wynajmów samochodów na doby, tygodnie i miesiące.

Cały proces rezerwacji oraz wynajmu jest intuicyjny i odbywa się za pomocą aplikacji (iOS oraz Android). Konfiguracja systemu pozwala na otworzenie zamków pojazdu, dopiero w momencie bezpośredniej styczność z zarezerwowanym samochodem. Dzięki takiemu rozwiązaniu, system uniemożliwia przypadkowe odblokowanie drzwi pojazdu i eliminuje możliwość nieautoryzowanych wynajmów. Dodatkowo aplikacja, poprzez sytemu ankiet oraz zakres monitorowanych sygnałów, na bieżąco czuwa nad informacjami związanymi ze stanem technicznym oraz czystością floty pojazdów carsharingowych.

Autorskie oprogramowanie Keratronik, zarówno w odniesieniu do aplikacji mobilnej jak i panelu administracyjnego, pozwala na kompleksowe i praktycznie nieograniczone terytorialnie, świadczenie usług przy wykorzystaniu pojazdów współdzielonych, stając się ważnym ogniwem szerokorozumianego sharing economy.

ShareFleetCity
Wdrożenie dla ScooBee

Projekt Keratronik dotyczący kolejnej usługi wchodzącej w skład sharing economy. Stworzyliśmy aplikację mobilna wraz panelem administracyjnym służącym do zarzadzania procesami rezerwacji oraz wynajmu hulajnóg elektrycznych, w obrębie określonej lokalizacji (obszar użytkowania ograniczony do strefy aglomeracji miejskiej).

W skład systemu wchodzi również dedykowane urządzenie służące do monitorowania niniejszego środka lokomocji, z uwzględnieniem możliwości poruszania się tylko w wybranym obszarze (automatyczna dezaktywacja hulajnogi po opuszczeniu określonej strefy). Aplikacja administratora pozwala na sprawne zarządzanie całym procesem wypożyczeni, ze szczególnym uwzględnieniem procesów relokacji hulajnóg.

Oprogramowanie Keratronik pozwala na świadczenie usług sharing economy w oparciu o lokalne środki transportu, przyczyniając się do tworzenia tzw hubów mobilności. Umożliwiamy wykorzystanie pełnej gamy środków lokomocji ze szczególnym naciskiem na pojazdy elektrycznie (hulajnogi, rowery, skutery itp.)