KeratronikLogistic

System do zarządzania flotą pojazdów w oparciu o GPS

Usługi

Pojazdy

Branże

Wdrożenia

elektryczne i spalinowe

osobowe, dostawcze, ciężarowe

naczepy

wózki widłowe

maszyny budowlane

sprzęt rolniczy

pojazdy komunalne

łodzie żaglowe i motorowe

pojazdy szynowe

osoby

CFM - car fleet management

FMCG - fast moving consumer goods

służba zdrowia

transport publiczny

farmaceutyka

transport pasażerski

transport towarów

służby ratownicze

usługi kurierskie

budownictwo

ochrona mienia

przewóz osób

Poznaj Usługi
KeratronikLogistic

Usługa Basic

Pozycjonowanie na mapach Google

Historia

Raporty

Administrowanie


Opcje dodatkowe

Opłaty drogowe eTOLL

Usługa Plus

Zawiera funkcjonalność Usługi Basic

oraz

szczegółowe informacje odczytywane z komputera pojazdu - szyny CAN

Zużycie paliwa

Obroty silnika

Przebieg


Opcje dodatkowe

Opłaty drogowe eTOLL

Usługa Pro

Zawiera funkcjonalność Usługi Plus

oraz

Analiza stylu jazdy z grywalizacją

Zaawansowany moduł reguł alarmowych

Obsługa bezprzewodowych czujników temperatury i wilgotności

Analiza kosztów floty

Programowane raporty okresowe

Zaawansowana analiza tankowań paliwa

Jazda prywatna / slużbowa

Rozliczanie delegacji zagranicznych


Opcje dodatkowe

Opłaty drogowe eTOLL

Tachograf

Tachograf MAX

Mobilny system zleceń dla kierowcy

KeratronikLogistic
Wdrożenie dla Plus

Korzyści z wdrożenia:

skuteczne zarządzanie flotą kilku tysięcy pojazdów

optymalizacja przebiegów pojazdów

zwiększenie dyspozycyjności floty

Plus wchodzący w skład Grupy Polsat Plus, to jeden z największych dostawców usług teleinformatycznych na polskim rynku. Swoim klientom oferuje bogate portfolio usług, dopasowanych do każdej branży i każdego przedsiębiorstwa, przydatnych zarówno klientom biznesowym jak i indywidualnym.

Oprócz standardowych usług głosowych oraz dostępu do Internetu, Plus posiada w swojej ofercie dedykowane usługi transmisji danych, lokalizacyjne, z zakresu zarządzania, bezpieczeństwa, zdalnego nauczania czy prowadzenia firmy.
Plus to także dostawca systemu Zarządzania Flotą Keratronik Logistic, zbudowanego w oparciu o rozwiązania firmy Keratronik. Kooperacja Keratronik z siecią Plus to ponad 20 lat wspólnych doświadczeń.
W zakresie Zarządzania Flotą, współpraca polega na dostarczaniu do sieci dystrybucyjnej Plus, terminali bazujących na technologii GPS/GSM montowanych we wszelkiego rodzaju pojazdach. W ramach współpracy dostępne są również narzędzia telemetryczne w postaci aplikacji web oraz aplikacji mobilnych, ułatwiających osobom zarządzającym flotą pojazdów, bieżącą obsługę i analizę danych zarejestrowanych przez terminale Keratronik.
W wieloletniej współpracy Keratronik z siecią Plus, w zakresie zarządzania flotami pojazdów, zostały uruchomione usługi lokalizacyjne u ponad 10 tysięcy Klientów, obejmując swoim wolumenem około 30 tysięcy kart SIM.
W ramach własnych struktur organizacyjnych, Plus również wykorzystuje system Keratronik Logistic jako narzędzie do skutecznego zarządzania flotą kilku tysięcy pojazdów.
Jako partner biznesowy, Plus stanowi gwarancję stabilności, bezpieczeństwa, rzetelności i najwyższej jakości dostarczanych usług.

Wspólne cele zbliżają firmy w zakresie udostępniania rozwiązań Zarządzania Flotą, szerokiej gamie branż takich jak: CFM, FMCG, Ochrona Mienia, Budownictwo, Transport, Farmaceutyka, Służby Ratownicze, Służby Zdrowia itp.

KeratronikLogistic
Wdrożenie dla Polpharma

Korzyści z wdrożenia:

wzrost bezpieczeństwa pracowników

automatyczna weryfikacja zleconych zadań

redukcja kosztów floty

optymalizacja czasu pracy

W 2011 roku, na potrzeby Polpharma Biuro Handlowe, wdrożyliśmy system służący do zarządzania flotą pojazdów, wraz z ich monitorowaniem pod kątem bezpieczeństwa użytkowników. Urządzenia zostały zainstalowane przez naszych montażystów i do chwili obecnej są z powodzeniem wykorzystywane do optymalizowania procesów zarządzania flotą.

System Keratronik pozwala między innymi, na automatyczne weryfikowanie czasu pracy kierowców, w połączeniu z raportowaniem ilości odbytych wizyt, w określonych lokalizacjach. Wartością dodaną, do intuicyjnego panelu zarządzania administracją floty, jest monitorowanie pojazdów pod kątem wykrywania niepożądanych zdarzeń drogowych. Funkcjonalność nie raz przyczyniła się do detekcji wypadków i kolizji, przyspieszając reakcję odpowiednich służb.

Pozostałe funkcjonalności autorskiego oprogramowania Keratronik, wykorzystywane przez administratorów floty, zaskutkowały kolejnymi wdrożeniami w ramach grupy Polpharma, w takich krajach jak Kazachstan, Ukraina, Azerbejdżan czy Gruzja, usprawniając zarządzenie pojazdami poza granicami kraju.

KeratronikLogistic
Wdrożenie dla Poltraf

Korzyści z wdrożenia:

możliwość podjęcia natychmiastowych działań, w przypadku awarii systemu chłodniczego

wydruki systemowe będące potwierdzeniem spełnienia wymogów transportu towarów wrażliwych

możliwość integracji z systemami transportu produktów farmaceutycznych

W 2011 roku, na potrzeby transportu towarów z określonym reżimie temperaturowym, stworzyliśmy i wdrożyliśmy system bazujący na pomiarze temperatur, przeznaczony do automatycznego powiadamiania o przekroczenia zadanych parametrów brzegowych. Rozwiązanie, poprzez wykorzystanie między innymi systemu reguł, pozwala na natychmiastowe wykrycie odstępstw i powiadomienie o tym fakcie, operatora systemu.

Urządzenia Keratronik, służące do monitorowania temperatur mogą być instalowane do przenośnych lodówek lub do samochodów z zabudową chłodniczą. System monitoruje pracę pojazdu (trasy, postoje, realizacja harmonogramu transportowego) oraz czuwa nad przestrzeganiem ustalonego zakresu temperatur, właściwego dla rodzaju przewożonego asortymentu.

Każdorazowo, istnieje możliwość wykonania wydruku zarejestrowanego zakresu temperatur dla danego transportu lub trasy. Dane z czujników są przesyłane w czasie rzeczywistym oraz dodatkowo zapisywane w pamięci rejestratora, zabudowanego w urządzeniu Data Logger.

Początkowo, nasze autorskie rozwiązanie pozwalało na podłączenie jednego lub dwóch termometrów (opcjonalnie z certyfikacją PCA). W ostatnich latach, w kolejnych wersjach urządzenia, rozszerzyliśmy ilość podłączanych termometrów do 8 sztuk, dodatkowo wzbogacając funkcjonalność Data Loggera, o możliwość pomiaru wilgotności.

Nasz najnowszy produkt pozwala na bezprzewodowe pomiary temperatur, przy wykorzystaniu specjalnych (hermetycznych) TAG-ów, wyposażonych w wymienne baterie zasilające, umożliwiające kilkunastomiesięczną pracę w warunkach chłodniczych.

KeratronikLogistic
Wdrożenie dla Leaseplan Fleet Management (Polska)

Korzyści z wdrożenia:

zaawansowana analiza tankowań i zużycia paliwa

bieżący nadzór nad przebiegiem pojazdów

intuicyjna administracja uprawnieniami i dostępami

W 2011 roku, na potrzeby Leaseplan Fleet Management (Polska) Sp. z o.o. wdrożyliśmy rozwiązanie, pozwalające naszemu partnerowi, oferowanie klientom korzystającym z usług Leaseplan, kompleksowego systemu zarządzania flotą pojazdów.

Urządzenia z portfolio Keratronik, począwszy od terminali do lokalizacji, poprzez rozwiązania pozwalająca na monitorowanie parametrów eksploatacyjnymi floty, skończywszy na zaawansowanych wdrożeniach uwzgledniających niestandardowe zapotrzebowania fleet managerów, zostały zainstalowane w ponad 2500 pojazdów.

Jedną ze składowych oferowanego rozwiązania, zarówno w odniesieniu do aplikacji mobilnej jak i panelu administracyjnego, jest autorskie oprogramowanie Keratronik pozwalające na intuicyjne zarządzanie pojazdami.

Moduł raportowy z podziałem na bloki tematyczne, wraz z funkcjonalnością pozwalającą na tworzenie raportów cyklicznych, przy minimalnym zaangażowaniu osób zarządzających, umożliwia kompleksowe raportowanie szerokiego zakresu parametrów eksploatacyjnych.

Wykorzystanie aplikacji mobilnej, możliwość tworzenia ograniczeń w dostępach do poszczególnych grup pojazdów, porównywanie parametrów rejestrowanych przez system z danymi zapisywanymi na kartach flotowych oraz wielopłaszczyznowa administracja uprawnieniami, to dodatkowe funkcje systemu, które ułatwiają nadzór nad samochodami firmowymi.